“Танцюй завзято, аби вірус прогнати” – такі заняття на уроках хореографії влаштовують у дев’ятій гімназії Черкас. Про це Суспільному розповіла хореограф закладу Ольга Дунаєвська.

Заклад долучився до всеукраїнського челенджу #здоровотанцюю. Ініціював його ЮНІСЕФ, аби діти у формі гри-руханки опанували правила гігієни та поведінки під час карантину.

Так, у формі гри, на уроці хореографії вивчають та показують правила гігієни під час карантину кадети та панянки других класів дев’ятої гімназії. Вчити рухи почали на минулому тижні, розповіла учениця Дарина Крижня:

“Там потрібно робити цікаві рухи і цей танок називається «Сиди вдома». Мені найбільше сподобався рух, де антисептик – твоя найкраща суперсила.”

Восьмирічному Матвію Поду найбільше до вподоби рух, який вчить ретельно мити руки.

Кожен рух у танці відтворює потрібну поведінку. Наприклад, як тримати дистанцію. Учень Данило Макгауен вважає рухи танцю простими, що легко запам’ятовуються:

“Танець навчає тримати дистанцію, щоб не захворіти на коронавірус. Мити руки і рахувати до 30-ти, три кроки назад, хто кашляє і чхає, в кого нежить, і потрібно допомагати тим, хто хворіє”.

Такі заняття влаштовують для кадетів та панянок перших-четвертих класів, розповіла вчителька хореографії Ольга Дунаєвська. Гімназія долучилася до участі у Всеукраїнському танцювальному конкурсі для шкіл від ЮНІСЕФ “Здоровотанцюю” та розмістила гру-руханку у соцмережі.