Удвічі впали продажі кави та випічки за тиждень карантину. Про це Суспільному повідомив співвласник черкаської пекарні Євгеній Кандиба. За його словами, через закриття навколишніх офісів на період карантину відвідувачів поменшало у рази. Чи підтримує влада підприємців малого бізнесу та як власники закладів харчування сприймають карантин?


− У період карантину пекарня працює у режимі “із собою” і “доставки”, − розповідає власник черкаської пекарні Євгеній Кандиба.− Продажі впали суттєво, з моїх прогнозів вони впали у два – два з половиною рази. Позакривалися всі офіси у центрі і кількість відвідувачів зменшилася і люди переважно сидять вдома.

За словами Євгенія Кандиби, усі працівники пекарні ходять на роботу і звільняти їх не планує. Його орендодавець пішов на зустріч, і знизив ціну на оренду приміщеня. Введення карантину чоловік називає кризою для мікробізнесу, і за його спостереженнями для відновлення продажів знадобиться декілька місяців:

− Навіть якщо карантин закінчиться планово, третього квітня, криза затягнеться ще, думаю, місяців на два-півроку ще будемо “відходити” від цього і виходити на ті об’єми з якими працювали пів мясця тому − до карантину.

Звертатися за роз’ясненнями до юристів та уважно читати договір оренди радить підприємцям заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос:

− Цивільний Кодекс України передбачає, що якщо майно не могло бути використане, орендоване за своїм призначенням, незалежно від орендаря підстав, він звільняється від сплати за оренду цього приміщення. В даному випадку, оскільки епідемія коронавірусу визнана форс-мажорною обставиною, підприємці можуть звертатися у торгово-промислову палату і доказувати, що вони звільняються від оплати за оренду.

І додає, що на рівні міста влада скасувала плату для тих підприємців, які змушені були зупинитися, і не використовувати комунальне майно за цільовим призначенням.

Бізнес мусить змінитися в умовах кризи, − каже директорка черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало. За її словами, споживачі можуть підтримати власників закладів харчування втриматися від значних збитків:

− Хто максимально зможе піти в сервіси онлайн, ті перший час будуть триматися на плаву. Також ті, хто зможуть об’єднатися, і підключитися у соціальні проекти, соціальне підприємницво. По можливості підтримуйте улюблені харчевні, кав’ярні через замовлення дистанційно, щоб хоч трохи підтримати мікробізнес у Черкасах.