До 28 квітня мають закінчитися ремонтні роботи приміщення Черкаського РЕМ, що знаходиться за адресою Чкалова, 1 (на межі з селом Червона Слобода).

Ремонтні роботи розпочалися у жовтні минулого року та здійснюються за господарські кошти ПАТ «Черкасиобленерго». У адміністративному приміщенні вже відремонтовано четвертий та третій поверхи. Про це розповів очільник Черкаського РЕМ Вадим Трохимець.

blank

«Зараз ми перебуваємо у диспетчерській службі, де працюють диспетчери, що керують всіма бригадами РЕМ. У цьому приміщенні зробили освітлення та косметичний ремонт. Крім того, є кабінет, де диспетчери можуть відпочити», – показує відремонтовані приміщення Трохимець.

blank

Вже майже готові нові приміщення для бухгалтерів, що наразі працюють за старою адресою міського РЕМ по Благовісній.

Нове приміщення для аудиту, окрім ремонту, обладнали сучасною оргтехнікою та новими меблями.

«Головне завдання – створити нормальні умови для роботи працівників. Особливо в порівнянні з тими, які були на Благовісній, 16»,- зазначає Вадим Трохимець.

«У новому приміщенні працювати комфортно. І доїжджати сюди також зручно, тому що маршрутки їздять, також у РЕМ діє розвезення працівників. Відвозять прямо на місце роботи», – каже працівниця Черкаського РЕМ Катерина Яневська.

blank

На першому поверсі тривають роботи у приміщення колишньої  їдальні. Тут будуть приймати відвідувачів. Трохимець зазначає, що містянам має бути зручно добиратися до РЕМ, адже згідно рішення виконкому Черкаської міської ради, до приміщення РЕМ їхатимуть маршрутки  №5 та №25, а також приміські маршрути вартуватимуть, як і міські, – 5 гривень.

blank

Як виглядали приміщення до ремонту, можна побачити на світлинах:

blank

blank

Варвара Горова