Черкаським рятувальникам передали технічні оновлення: спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль CАРМ-Л, човен для операцій на воді та пожежні рукави. Також особовому складу Управління ДСНС в Черкаській області вручили посвідчення “Учасників бойових дій”. Інформують у пресслужбі Черкаської ОДА.

– Буквально місяць тому із головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним ми підписали меморандум про співпрацю. І вже сьогодні Черкащина отримує вагоме технічне поповнення. Переконаний, що разом із новим обладнаним Центром реагування, який відкрили місяць тому, ліквідація надзвичайних ситуацій відбуватиметься на ще більш високому рівні. Думаю, всі бачать, що дороги в межах «Великого будівництва», реконструюють небаченими раніше темпами. Але ми маємо дбати не лише про ремонти, а й безпеку на дорогах, – говорить голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Опісля на оглядовому майданчику продемонстрували роботу спеціального аварійно-рятувального автомобілю.

blank

Як розповів начальник Управління Андрій Даник, спеціальні аварійно-рятувальні машини призначені для оперативної доставки рятувальників, обладнання до місця виникнення надзвичайної ситуації. А також заходів щодо пошуку постраждалих, рятування людей, заблокованиз внаслідок ДТП та ін.