Благодійна організація «Черкаська мережа ЛЖВ» розвантажила один із десяти контейнерів для одягу.

Менше, ніж за тиждень черкащани заповнили контейнер для вживаного одягу, який розташований біля Свято-Троїцького собору. Частину речей забрала БО «Черкаська мережа», соціальні працівники відсортують одяг та роздадуть усім, хто потребує.

«Ми не очікували, що у перший тиждень буде такий ажіотаж. Дуже приємно, що черкащани допомагають людям, які перебувають у скруті. Наразі ми намагаємося терміново вирішити питання з вивантаженням контейнерів, адже силами нашої організації це зробити дуже важко. Ми не маємо потрібного транспорту для цього», – пояснює координаторка проектних напрямків БО «Черкаська мережа» Ольга Мардарь.

Працівники організації також просять містян попередньо пакувати речі в пакети чи сумки, щоб під час вивантаження контейнерів, одяг не бруднився.

blank

Потреба у одязі є завжди, і оскільки організація працює по всій області, відтепер допомогу зможуть отримати люди й з інших міст. Зокрема, частину дитячого одягу відправлять в Умань.

«Одна із моїх клієнток з Умані має двох маленьких діток і постійно потребує дитячих речей. Раніше ми не мали змоги відправляти одяг в інші міста, адже першочергово закривали потреби жіночого центру «Мережка». Завдяки контейнерам для збору одягу та активності й небайдужості черкащан, маємо можливість допомагати людям із інших ” , – говорить соціальний працівника БО «Черкаська мережа» Дмитро Носуля.

blank