Жителі Черкас менш ніж за місяць підтримали петицію про звільненя керівника комунального підприємства ЧЕЛУАШ Олексія Мельника.

“В зв’язку із аварійним станом доріг в м. Черкаси та з систематичними порушеннями норм та стандартів виконання аварійно-ямкових та ямкових ремонтів дорожнього покриття, створюємо дану петицію на розгляд міського голови та депутатського корпусу на звільнення директора КП ЧЕЛУАШ Мельника Олексія Олексійовича.

Громада міста Черкаси неодноразово фіксувала свавілля з боку працівників КП ЧЕЛУАШ при виконанні ремонтних робіт, про що є достатньо фото та відео матеріалів. Працівники керуються безпосередньо вказівками керівника, який, на думку громади, зовсім не відповідає займаній посаді. Про що свідчить жахливий стан доріг міста, несвоєчасна підготовка підприємства, як до сезонних ремонтних робіт, так і до зимового утрирмання доріг нашого міста. Адже влітку потрібно готуватись до зими, а ще з зими починати готуватись до ремонтних робіт по усуненню аварійності на дорогах міста. Вважаємо що Олексій Мельник є необізнаний керівник даного підприємства та вимагаємо негайного його звільнення в зв’язку з його професійною непригодністю.” – йшла мова у петиції.

Тепер рішення з даного питання мають приймати депутати міської ради на сесії.