Містяни назбирали необхідні 250 підписів під петицією про звільнення Юрія Ботнара з посади заступника міського голови, як такого що не справляється зі своїми обов’язками. Тепер петицію має бути винесено на розгляд депутатів міської ради.

“Діяльність Юрія Ботнара на посаді заступника міського голови призвела до численних проблем в життєдіяльності міста. Так через його бездіяльність було затягнуто на 9 місяців проведення конкурсу на міські перевезення, що призвело до транспортного колапсу в жовтні 2018 року. Під час проведення конкурсу на міські перевезення, який нарешті відбувся, було допущено низку грубих помилок. В результаті місто має як репутаційні втрати, так і, в перспективі – фінансові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник мера Черкас “пообіцяв” побити депутата облради прямо за трибуною

Також, як відповідальний за транспортну реформу він протягом року нічого не зробив для її впровадження. Навіть проект концепції транспортної реформи було розроблено без його участі і сприяння громадськими активістами.

Окрім цього він, не маючи достатніх правових підстав і з порушеннями трудового та іншого законодавства звільнив з посади Лілію Маліщук. Що також призвело до фінансових та репутаційних збитків міста.

Також через його непрофесіоналізм міську раду покидають справжні фахівці. Що може призвести до фінансових та юридичних проблем в життєдіяльності міста. Завдяки його “активній” діяльності на роботу в міські структури було працевлаштовано близько 20 його однопартійців, які, зачасту, просто отримують заробітню платню з міського бюджету не виконуючи своїх посадових обов’язків.

Міський бюджет використовується не на розвиток міста, а на піар політичної сили, яку він представляє.
Зважаючи на вищенаведене пропоную звільнити Юрія Ботнара від виконання обов’язків заступника міського голови.” – йшла мова у петиції.