blank22 травня, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, загинули поліцейські відділу з проведення спеціальних операцій управління «КОРД» Головного управління Національної поліції. Повідомлялося про загибель поліцейських Станіслава Дяченка, Віталія Сагайдака, Олександра Бойка, Олега Прудкого. Один із них Олег Прудкий був чемпіоном України з боксу, пише «Прочерк».

Сьогодні Черкаси прощалися з героями. Митрополит Черкаський і Чигиринський, Владика Іоан, зазначив, що загибель кожного з українців сприймається всіма як рана, яка болить, бо ми єдиний народ.

– Воїни кладуть своє життя не так за землю, як за свободу, дар Божий. Нема більшої заповіді як покласти душу за ближніх своїх. Любов до ближніх, рідних, друзів, до своєї країни штовхає наших воїнів захищати Батьківщину. Завершити їхню справу наш обов’язок, який ми виконаємо, – сказав Іоан.

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фасевич говорить:

«Ці хлопці захищали Київ, звільняли Київщину, Харківщину, загинули за народ України. Пробачте, що не вберегли…»

Начальник ГУ Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко зазначив, що кожен з них був справжнім офіцером, відданим другом, люблячим сином, чоловіком, батьком.

«Кривава війна забирає найкращих. Низько вклоняюся радним. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Ми в боргу. Вони назавжди ввійшли в історію поліції. Слава Україні!» – сказав він.

Повідомлено, що герої загинули 22 травня на Запоріжжі внаслідок ракетного удару.

Дмитро Мусієнко, очільник КОРДу Черкаської області зауважив: «Якщо герої не вмирають, вони дивляться, як ми доводимо їхню справу до кінця!»

Поховають кожного на малій батьківщині відповідно до рішення родичів.