Фільм “Черкаси” повертається в українські кінотеатри. Повідомляють на офіційній сторінці фільму. Повний перелік кінотеатрів,де демонструватимуть фільм можна переглянути ТУТ.

Прем’єра воєнної екшн-драми відбулася 27 лютого, проте 12 березня у зв’язку з пандемією прокат стрічки довелося зупинити. Відновлення кінотеатральних показів воєнної драми «Черкаси» стало можливим завдяки тривалим суспільним запитам на стрічку та високій оцінці фільму від журналістської спільноти.

“Карантин підкосив всі сфери бізнесу, і кіногалузь не стала вийнятком, – багато українських фільмів були вимушені перенести дати своїх релізів на невизначений термін. Особливо прикро за такі фільми, як “Черкаси”, прокат яких обірвався, не встигнувши охопити більшу частину своєї аудиторії. Через це, а також виходячи із досить суттєвого ажіотажу навколо стрічки, ми поставили собі за мету – за будь-яких обставин повернути цю потужну кінооповідь на великі екрани, коли б це не було. Не дарма неофіційним слоганом фільму є “Черкаси будуть чинити опір”, тому ми просто не могли діяти якось інакше.”- розповідає керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group Надія Коротушка.

Стрічка заснована на реальних подіях весни 2014 року. Однойменний мінний тральщик, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму, три тижні чинив опір ворогу і став єдиним із 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор. Командир тральщика “Черкаси” Юрій Федаш консультував знімальну команду під час роботи над стрічкою. До акторського складу увійшли моряки, які під керівництвом Федаша тримали оборону на кораблі у 2014 році.