У період між першим та другим туром президентських виборів, наша редакція вирішила поцікавитися у читачів питанням, так би мовити, містечкового розливу. Ми провели редакційне опитування на тему: якби вибори мера Черкас відбувалися сьогодні, за кого б ви проголосували? У ньому взяли участь 792 наші активні читачі.

На відміну від кількох попередніх схожих опитувань, цього разу найбільше голосів набрала відповідь – «проти всіх» (23%). А ще 15 % черкащан, які взяли участь у голосуванні, виявили готовність проголосувати за іншого кандидата. І це при тому, що наша анкета була сформована із дванадцяти добре відомих у Черкасах осіб. Фактично це означає, що згідно нашого опитування, майже 40 відсотків черкасців нині в очікуванні на свого містечкового «зеленського», за якого вони готові будуть проголосувати на виборах мера.

Якщо ж такий не з’явиться, то на сьогодні найкращі шанси знову переобратися міським головою Черкас має нині діючий мер Анатолій Бондаренко, якого підтримує 20% опитаних.

Для того, щоб скласти йому хоч якусь конкуренцію необхідне бажання екс-мера Черкас  Сергія Одарича знову балотуватися на міських виборах. Саме Сергій Олегович займає друге місце у нашому рейтингу із результатом13%. На 12 % відстає від пана Бондаренка відомий у Черкасах підприємець, громадський діяч Віктор Євпак.

Інші ж учасники нашого редакційного опитування отримали наступні результати:

      Дмитро Кухарчук, голова ОО «Національний корпус» – 6%, 46 голосів

      Інна Лук’янець, викладач ЧНУ, Аграрна партія – 6%, 44 голоси

      Олександр Вельбівець, голова Черкаської ОДА – 3%, 21 голос

      Олександр Радуцький, екс-секретар міськради – 2%, 19 голосів

      Іван Полудень, голова ОО Радикальної партії – 2%, 14 голосів

      Юрій Ботнар, заступник мера, ВО «Свобода» – 2%, 13 голосів

      Павло Карась, депутат міськради, ВО «Черкащани» – 2%, 13 голосів.