В рамках акції “Посади дерево миру” у Черкасах було озеленено подвір’я міської школи №24. Відтепер школярі милуватимуться молоденькими липами, туєю, калиною.

Символічно, що акція “Посади дерево миру”, що вже відбулася у 15 країнах, була започаткована саме в Черкасах.

“Разом із однодумцями займається озелененням міста біля 16 років. В Черкасах  висаджували дерева на території школи №20, автодорожнього ліцею, вищого професійного училища, на пагорбі Слави, у парку Перемоги. – розповідає організаторка заходу, волонтерка ГО “Молодь XXI століття” Ольга Харенко. – Одного разу американська волонтерка Ноулан Кендас з штату Колорадо приїхала в Черкаси, де взяла участь в висадці дерев миру. Їй так сподобалась і ідея, і той запал, та енергія, що йшла від учасників, що вона провела подібну акцію у себе на батьківщині. Далі – естафету підхопили вже її друзі, і насьогодні «дерева миру» вже було висаджено у 15 країнах світу. Цього річ дерева садитимуть у двох штатах – Колорадо та Каліфорнії.”

blank

blank

Ольга Харенко висловила щиру вдячність очільнику Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександру Дзюбенку за передані школі 30 саджанців липи, та іншим небайдужим містянам, що надали дерева для висадки.

blank

“Тема акції є надважливою, адже відбувається на підтримку спокою, миру, як у нашому місті, так і в країні, в усьому світі. Наш шкільний колектив, і учні, і вчителі  постійно бере участь у благодійних, волонтерських, патріотичних заходах, екологічних акціях.” – зазначив директор школи Геннадій Скирда.

blank

blank

Прикметно, що участь у висадці дерев об’єднала всіх школярів – від першокласників до випускників. Всі нові дерева прикрасили символічними, власноруч створеними янголятами, щоб вони оберігали мир на всій планеті.

blank

blank