На сьогоднішній пресконференції до голови Черкаської ОДА Романа Боднара підійшли активісти Національного корпусу. Керівник черкаського осередку НК Дмитро Кухарчук вручив очільнику області сумку, пиріжок та квиток, порадивши йому «повертатися додому в Чернівці», пише “Прочерк”.

Дмитро Кухарчук зазначив, що «і в Чернівцях люди хочуть бачити діяльність такого фахівця». А представник телекомпанії «Антена» запитав у Романа Миколайовича, «чи дійсно планується заміна голови Черкаської ОДА».

На це Боднар стримано відповів, що є Указ Президента щодо його призначення на Черкащину і чіткий план його роботи в області. Зокрема, голова ОДА бачить необхідність змін у інфраструктурній, будівельній сферах.

Дмитра Кухарчука також цікавило питання боротьби з криміналом. На його запитання Роман Боднар відповів, що діє винятково в рамках закону. А якщо підрозділ по боротьбі зі злочинністю раптом буде створено в обласній адміністрації, то він готовий запросити Кухачука до спільної роботи.

Також Боднар пояснив, що нині «відсічено ряд непрозорих схем по фінансах». Зокрема, матеріали справи про порушення під час ремонту Черкаського аеропорту передано в НАБУ. Крім того, скасовано тендери, в яких були завищені ціни, не допущено збільшення вартості реконструкції та ремонту драмтеатру.

Загалом же прессконференція скликалася з приводу нового перспективного плану поділу області на ОТГ, який і громадськість, і самі селяни нещадно критикують через ігнорування думки людей в цьому процесі.