Чорнобаївським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, та службового підроблення,повідомляють у прокуратурі Черкаської області.

Начальник одного із відділів Чорнобаївської РДА, шляхом зловживання службовим становищем вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо отримання товару, який фактично не надійшов, внаслідок чого з районного бюджету зайво сплачено кошти в сумі 50 тис. грн.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Також до суду подано клопотання про обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу та відсторонення останнього від посади.

За вчинене винній особі загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.