Дітлахи Чорнобаївщини яскраво відсвяткували День Захисту дітей. Казкове свято «Подорож у мрію» їм подарували депутати районної ради Анатолій Нужний та Костянтин Тітаренко. На малечу чекало паперове шоу, чудернацькі ляльки-велетні, фотозона та грандіозне шоу на подвір’ї Чорнобаївської школи мистецтв. А найталановитіші вихованці ще й отримали грошові сертифікати.

«Ого! Це ж справжня лялька, більша за нас» – із захватом перегукуються дівчата.

«Біжимо до фотозони, треба встигнути сфотографуватися зі свинкою Пеппою», – з іншого кінця долинають голоси хлопців.

У Чорнобаївській школі мистецтв триває справжня «Подорож у мрію». Таке свято до Дня захисту дітей організували депутати районної ради Анатолій Нужний та Костянтин Тітаренко. Спеціально для Чорнобаївських дітлахів із Черкас привезли найкращих аніматорів та ведучих. Ті відійшли від звичних форматів і запропонували малечі відразу кілька локацій: як у самій школі, так і на подвір’ї.

«Я у захваті від «паперового шоу»! Це ж просто «вау»! Ти потопаєш наче у снігу. Вперше таке бачу: щоб із «пушок» стріляв папір», – ділиться враженнями 10-річна Маша. Дівчинка вибігає із зали школи разом із подругами. Вони щойно побували на першому в своєму житті «паперовому шоу».

В цей час на вулиці у фотозоні дітлахи наввипередки фотографуються з великими ляльками.

«Викладемо селфі в інстаграм, будемо у тренді. А щоб купу лайків зібрати, ще й хештеги спільні з друзями  поставимо. О, придумав – хештег «подорож у мрію», – розмірковує 9-річний Сашко.

Ще два роки тому ремонт у школі мистецтв, де нині триває свято, був і для учнів, і для викладачів справжньою мрією. Будівля школи зведена ще наприкінці 1890-тих років. У давнину то була церковно-приходська школа. Але попри історичну значимість, там майже нічого не робили. Приміщення у центрі селища потребувало капітального ремонту – і це стосувалося як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.

«Я у цій школі працюю 26 років, іще була тут ученицею. На моїй пам`яті, ця школа завжди була маленькою, старенькою хаткою. Ми усім колективом мріяли, щоб вона змінилася. І от нарешті два роки тому за ініціативи депутата районної ради Анатолія Нужного відбувся ремонт. Для нас це найкращий подарунок до 50-річчя нашого закладу, – розповідає викладач по класу бандури та сольного співу Тетяна Танцюра.

Наразі у школі мистецтв навчається двісті тридцять дітлахів не лише з Чорнобаю, а й із сусідніх населених пунктів. Основний напрямок – це підготовка бандуристів. Чорнобаївські діти часто їздять із виступами за кордон, перемагають, але раніше навчалися гри у жахливому приміщенні. Тому, каже Анатолій Нужний, для нього було справою честі відбудувати школу.

«Я починав і закінчував робочий день на ремонті у школі мистецтв. Особисто контролював усі процеси – від заміни підлоги до жалюзі на нових вікнах. А подвір’я тут узагалі не було. Від початку мою пропозицію щодо ремонту підтримали депутати райради, долучилися підприємці. І зараз це повністю оновлений заклад», – говорить голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний.

Поки спілкуємося із депутатами, поруч дітлахи відшліфовують рухи. Іще пару хвилин і все подвір’я запалить танцювальний флешмоб. Але перед тим – вручення сертифікатів десятьом найталановитішим учням школи мистецтв.

“У нас давно не було дитячого свята такого розмаху. А паперове шоу – взагалі новинка. Сподіваюся, це не востаннє. Привозьте нам іще”, – кажуть задоволені діти.