Обласні відзнаки «Гордість Черкащини» отримали учасники ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор та Ігор Нескорених. Спортсменам їх вручив голова ОДА Юрій Ткаченко, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Черкащину на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх представляли троє спортсменів: Іван Тищенко (академічне веслування), Назар Чепурний (спортивна гімнастика) й Анастасія Деркач (легка атлетика). За результатами змагань Іван Тищенко виборов особисте «золото», Назар Чепурний – командне «золото» та особисте «срібло». А черкаський спортсмен, учасник бойових дій Денис Фіщук у велосипедній гонці на час у категорії IRB3 обійшов 48 учасників і посів третю сходинку п’єдесталу пошани на Іграх Нескорених.

blank

– Для мене за честь сьогодні привітати наших олімпійців і «нескореного» героя,  – сказав очільник області Юрій Ткаченко. – Вони прославляють нашу Черкащину й Україну. Разом зі своїми батьками і тренерами роблять неоціненний внесок у популяризацію спорту та нашої країни. Це – велика та складна справа. Зі свого боку ми намагаємося завжди реагувати на запити спортивної спільноти. І, звісно, з року в рік поліпшувати спортивну інфраструктуру. Пріоритети в цьому питанні ми визначаємо якраз зі спортсменами. Нові ринги, футбольні поля, реконструкція спорткомплексів, закупівля потрібного оснащення тощо – це наші спільні проекти.

Долучилися до привітань також місцеві підприємства-меценати. Їхні представники вручили спортсменам грошові сертифікати та подарунки.