Ідеться про учасників АТО Олександра Качура, Олександра Шаповала, Сергія Сиротенка та Геннадія Немцова. Відповідне рішення щойно ухвалили депутати міськради, повідомляє “Інфоміст” .

Олександр Качур був мобілізований під час шостої хвилі мобілазації. 25 серпня отримав поранення на Миколївщині, врятувати військового намагалися одеські лікарі. Проте 2 вересня його серце зупинилося. У чоловіка лишилося двоє дітей.

Олександр Шаповал загинув у серпні 2015 року ввиконуючи бойове завдання в зоні АТО, у Мар’їнці. Навчався у черкаській школі №30, чоловіку було лише 23 роки.

Сергій Сиротенко пішов із життя 1 листопада 2017 року. Життя військово обірвалося близько 11:30 години в районі Мар’їнки (Донеччина) під час виконання бойового завдання.

49-річний Геннадій Нємцов загинув у бою на Світлодарській дузі, що на Донеччині, влітку цього року. Він служив у 72-ій окремій механізованій бригаді.

Попередньо за рішенням виконкому, коштом міської ради буде виготовлено нагрудний знак “Почесний громадянин міста Черкаси”, який буде вручено рідним загиблих.