Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору студенти Студенти Українська академія лідерства відтворила страви, якими харчувалися українці у голодні роки: затеруха з перетертої кори дерев, паляниці з лободи, хлібці зі соломи тощо.

Трав’яники

Це були випечений хлібець з натертої трави, замішаний на гарячій воді з додаван-ням насіння льону.

Ціна цієї страви — можливість жити українцям, яким пощастило витримати голодну зиму. Навесні було легше, бо сходили бур’яни: щавель, лобода, конюшина.

У цьому відео дивіться, які жахи Голодомору пережила Марія Гурбіч. Тоді 12-річна дівчина допомогла вижити сусідському хлопчику, з яким зустрілася через багато років.

Палянички

Це були випечені подрібнені картоплинні відходи з залишками зернят, замішані на гарячій воді.

blank

Ціна цієї страви — життя тисячів людей, яким дивом вдалося приберегти жменю зерна. Часто його виколупували просто з нір гризунів, бо за кілька колосків з поля могли розстріляти. Українці повставали проти такого знущання.

У цьому відео ви можете почути історію Надії Корольової із села Іванківці на Поділлі. Цей регіон був одним із перших, де почалися бунти проти колективізації. У 1932 році протистояння її односельців було настільки активним, що радянська влада спрямувала туди війська.

Хлібці

Це була запечена кришена солома разом із просяною й гречаною половою, макухою з конопляного сім’я, товченого в ступі.

blank

Ціна цієї страви — мільйони врятова-них українців, які вижили завдяки сурогатам: сушеній соломі, гнилим кавунам, картопляному лушпинню. Вони буквально доїдали за тваринами.

У цьому відео ви можете почути історію Федора Задєреєва. Його бабуся потайки носила картоплю в чоботях, а він готував борщ із кропиви та подорожника молодшим братам і сестрі.

Коржик

Це перетерта в борошно кора дуба, подрібнене коріння очерету і лободи.

blank

Ціна цієї страви — врятовані життя сім’ї Березенків, нащадки яких і досі мешка-ють в селі Сухоліси на Київщині.

В цьому відео — спростування найвідоміших міфів про геноцид в Україні 1932-33 років.

Суп “Бур’ян”

Це зварений качан кукурудзи та трава.

blank

Ціна цієї страви — врятовані життя членів сім’ї Канєвських із Дніпропетровщини.

У відео ви можете дізнатись більше про те, що таке Голодомор, які дані про геноцид досі приховують і кому це вигідно.

Затеруха

Запечене тісто з борошна, кори берези та води.

blank

Ціна цієї страви — надія на життя сотень тисяч родин у 1932-33 роках. Адже саме кора дерев у холодні пори року була чи не єдиним шансом врятуватися.

У цьому відео ви можете побачити історію Тетяни Кротової, яка пережила Голодомор у багатодітній сім’ї.

Хліб

Тісто з перетертої кори зі жменькою висівок та листям лободи.

blank

Ціна цієї страви — народжені нащадки сім’ї Кметь з села Малашівці на Хмельниччині, адже завдяки таким харчам родині вдалося пережити Голодомор.

У відео ви можете дізнатись про Голодомор у світовому контексті: як злочини проти людства впливають на моральні наративи попри кордони.

Товченики

Перетерта з сіллю дрібна рибка, запечена в чавунках.

blank

Ціна цієї страви — врятовані життя людей, які ризикували всім заради їжі. Ловити рибу загрожувало ув’язненням. Люди потайки шукали пуголовків, жаб, ящірок. Якщо не було солі, у полях по крупинках шукали селітру.

Та навіть у часи Голодомору люди намагалися допо-магати одне одному та не брати чужого. У цьому відео — історія Марфи Коваленко. У родини відібрали корову й обіцяли повернути, але батько відмо-вився брати будь-яку іншу, крім своєї, аби через них не забрали худобу в ще однієї сім’ї.

Буряк

Запечений буряк та молоде листя буряка.

blank

Ціна цієї страви зараз — кілька гривень. А в часи Голодомору звичайний буряк був одним із найбільших делікатесів і справжнім щастям. Натомість у щоденному раціоні могла бути юшка із кропиви, страхополох і блекота, від яких боліли животи і починалися розлади психіки.

У цьому відео ви дізнаєтеся про один із найважливіших доказів геноциду українців.