Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко показав ділянку землі біля Третього міського кладовища, де, ймовірно, невдовзі приватний підприємець розпочне будівництво.

Як видно на відео міського голови, відразу за похованнями розпочато роботи з розчитки території: забиті у землю кілки, територія огороджена стрічкою.

“Відразу за алеєю Героїв “ділки” з Руської Поляни, бо де-факто ця громада володіє ділянкою по вулиці Руставі, днями заїхали і вирізали дерева. Коли ми приїхали на сесію Руськополянської територіальної громади, ми наслухалися, що ми захватчики. Що хочемо забрати їхню землю, як росіяни захопили Крим”, – емоційно прокоментував резонансні події Бондаренко.

За його словами, він давав доручення працівникам “Комбінату комунальних підприємств” на дану ділянку продовжити алею Героїв. Крім того, Бондаренко вважає, що поблизу кладовищ має бути санітарна зона без забудови.

“Це на межі здорового глузду. Я звертаюся до прокуратури області. Знаю, що прокурор області надзвичайно принципова керівниця. І невдовзі стане відомо, як відводились ці земельні ділянки, ким відводились. Як відбувається це безчинство”, – сказав мер Черкас.

Додамо, що скандали щодо вказаних земельних ділянок тривають давно, адже по факту вони знаходяться у межах міста, однак юридично належать Руськополянській сільській раді, та надає дозволи на будівництво різних об’єктів, які згодом підключаються до міської інфраструктури, однак Черкасам за це нічого не відшкодовують.