30 вересня Уманська ТВК зареєструвала чинного міського голову Умані Олександра Цебрія кандидатом у мери на вибори 25 жовтня. Про це він повідомив у своєму відеозверненні.

«Останніми днями увага уманчан та й усієї України була прикута до міста Умані, до подій, які відбувалися в Уманській ТВК, до осередку беззаконня і дій, які чинились членами комісії. Нехтуючи нормами чинного законодавства, не звертаючи увагу на Конституцію, де чітко прописано, що кожен має право обирати і бути обраним, вони приймали рішення, керуючись «телефонним правом», – говорить міський голова Умані.

Він повідомив, що завдяки широкому розголосу ТВК довелось змінити своє рішення.

«Ми звернулися до ЦВК зі скаргою. Центральна виборча комісія скасувала рішення Уманської ТВК  і зобов’язала повторно розглянути мої документи. Півгодини тому ТВК таки проголосувала за те, щоб включити мене у перегони. Я хочу подякувати уманчанам, які мене підтримували, і партії «Пропозиція» – разом у нас є можливість відстояти свої права», – каже Олександр Цебрій.

Нагадаємо,  діючого мера Умані Олександра Цебрія ТВК зняла з виборів з порушенням усіх норм законодавства. Йому відмовили в реєстрації, мотивуючи тим, що в автобіографії міститься помилка, при цьому комісія не повідомила кандидата про неточність, як цього вимагає закон, і не надала змоги її виправити. Напередодні ТВК вночі, на вулиці, при світлі мобільних ліхтариків зареєструвала одразу двох «клонів» Олександра Цебрія.