На черговій сесії Смілянської міської ради начальник Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Олег Міщенко інформував про роботу правоохоронних органів щодо законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території міста. Пише інтернет-видання СмілаUA.

Керівник поліції зазначив, що у Смілянському відділі недостатню кількість працівників – не вистачає 36 співробітників, працює всього 96 поліцейських.

Смілу патрулюють 8 нарядів поліції, щоденно заступають на чергування по три наряди.

Щодня поліцейські приймають в середньому 48 повідомлень про правопорушення. З початку року у відділок надійшло 9 800 заяв. З них щодо 7 244 заяв прийнято рішення , 1600 заяв внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, тобто відкрито кримінальні справи.

Начальник Смілянського відділу поліції Олег Міщенко вважає, що кількість заяв у поліцію цього року зменшилась. Він відзначив позитивні моменти. Зокрема, поселену роботу із виявленням фактів наркоманії та торгівлі наркотиками. Цього року вже виявлено 140 таких випадків. Це втричі більше, ніж було минулого року. Смілянські поліцейські навіть виявили та ліквідували нарколабораторію.