Відтепер активні черкасці мають місце для проведення просвітницьких та політичних заходів. Партія Демократична сокира Черкас відкрила свій “Сокира-хаб”.

Прихильники партії та і просто зацікавлені громадяни змогли у повному обсязі оцінити його зручне розташування і перспективи. Без офіційно-бюрократичної монументальності олдскульних партій, краваток і напускної важливості хаб готовий прийняти зацікавлені громадські об’єднання та окремих громадських активістів для організації та проведення культурних-просвітницьких заходів за адресою м. Черкаси, бул. Шевченка, 150, оф. 7 з 10 ранку до 17 вечора.

На відкритті побував один з лідерів політичної партії, відомий громадський діяч Юрій Гудименко. За його словами, на Черкащині один з найперспективніших осередків партії. Всього ж в країні та за кордоном наразі зареєстровано 17 партійних осередків.

“Після цього округу – наступний крок переселення до міської, обласної рад, до Кабміну. А вже далі – до підкорення Марсу.” – пожартував Гудименко.

Він зазначив, що Демократична сокира, хоч і молода партія, але активно розвивається. Відкриваються хаби, проводяться масові акції, як в країні так і закордоном. Крім того, у кожній області партія може розвиватися по-різному, обирати найбільш прийнятні методи роботи.

“Нам у Києві не видно, які проблеми найбільше цікавлять жителів Черкаської, чи Чернігівської області. Головне – це програма партії та креативність.”

Осередки партії Демократична сокира нині активно беруть участь в акціях “Ні капітуляції” проти здачі національних інтересів країни. Братимуть представники партії участь і у майбутніх місцевих виборах.

Крім того, перші заходи в нововідкритому хабі відбудуться вже цієї п’ятниці та суботи.