Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Це була зима, що назавжди змінила український народ. Змінилась наша ментальність, ми стали більш рішучими. Ті події були знаковими в контексті всього тисячолітнього спадку нашої нації, бо вони заклали початок формування нової політичної ідентичності українців. Утім, цей процес не завершений, ми тільки на початку нашого тяжкого, довгого та тернистого шляху.

Звісно, зараз ми всього цього не відчуваємо, ми надто ще наближені до тих подій, надто емоційно сприймаємо їх. З кожною новою річницею Майдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Але, щоб пазл склався повністю, має пройти ще чимало часу.

Сьогодні шоста річниця Майдану. Річниця першої пролитої невинної крові у не першій боротьбі українців за незалежність. Річниця незламних воїнів, синів та дочок нашої землі.

Тож, давайте разом згадаємо, як це було. Наше видання підготувало для вас підбірку фото тих подій, фото, які не облишать нікого байдужим.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank blank

blank blank blank

blank blank blank blank blank blank blank

blank blank blank blank blank

blank blank blank blank blank blank blank

blank blank blank blank blank blank

Александра Полянська