Депутат Кропивницької міськради  Андрій Табалов, який має бізес і в Черкасах, задекларував, що у 2023 році купив два годинники, загальна вартість яких складає майже 1 млн грн. Про це пише “Українська правда” з посиланням на сайт Слідство.Інфо.

Зокрема, депутат придбав годинник Rolex за 408,5 тисячі гривень та Patek Philippe за понад пів мільйона гривень.

У його колекції вже є годинники від Richard Mille, Omega та Hublot.

У коментарі журналістам Табалов заявив, що, купуючи дорогі годинники, він зберігає гроші під час інфляції.

“Податки з доходів сплачую у повному обсязі, тому вважаю, що етично сьогодні багато працювати, чесно заробляти, мати можливість інвестувати та допомагати ЗСУ, що роблю і всіх закликаю”. – пояснив він.

Видання пише, що золотий годинник від Rolex, вартістю 542,7 тисячі гривень, має і дружина Табалова − Ксенія. Також вона має два годинники від Chopard, дорогі каблучки, сумочки та шуби.

Дружина депутата має відкритий ФОП, у якого основним видом зайнятості є ресторани, надання послуг мобільного харчування.

Також у декларації Табалова вказано, що він отримав право користуватись новим авто TOYOTA LAND CRUISER 200. Це право депутату надала пов’язана з ним компанія “К-АВТОТРАНС”. Крім цього, посадовець має  RANGE ROVER SPORT 2019 року випуску вартістю 2,1 млн грн та стареньку CHEVROLET Aveo SF69Y, які він купив до повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

“Попередній автомобіль вийшов з ладу. Постала потреба в іншому автомобілі. Це не якесь віпавто, а робочий автомобіль Toyota 2017 року випуску, авто не нове − було у вжитку, і ціна відповідна”. – розповів Табалов.

Крім того, він під час війни − у 2022-2023 роках − отримав право на торговельну марку та знак для товарів і послуг.

У деклараціях Андрія Табалова вказано, що він є засновником чи контролером 13 підприємств. Сам депутат вказує, що працює гендиректором у ТОВ “Молочна компанія “Волошкове поле”. Потужності якої знаходяться і в Черксах.