З ключовими аспектами щодо бачення розвитку ситуації, позиціонування себе як керівника виступив новопризначений очільник області під час представлення в сесійній залі облради. І не по обіцянках, а по конкретних справах просить оцінювати його новий голова Черкаської ОДА Роман Боднар. Про це пише інтернет-видання «Прочерк».

– Багато вже було привітань. Але особисто я не вважаю призначення певним досягненням. Це величезний аванс президента, який я маю виправдати відповідними результатами. Сьогодні починається найбільш складний етап в моєму житті. Я усвідомлюю величезну відповідальність перед президентом України та громадою Черкащини. Зроблю все, щоб згрупувати активних, освічених та патріотичних людей навколо високий цілей і суспільних цінностей, а мої рішення будуть відповідати таким принципам – ефективність, прозорість, послідовність, – запевнив новий голова ОДА.

Роман Боднар запевнив, що його дії будуть на користь суспільству і Черкащині. Пообіцяв залучати всіх фахівців до розвитку краю.

Він назвав передумови успіху: формування команд однодумців, бо державник це не посада, не звання, а це парадигма мислення. Хто не витримуватиме темпу – обіцяв звільнення. Сказав, що йому потрібні лідери, а не лояльність. Окремо виокремив таке питання, як підтримку президента і уряду його ініціатив.

– Навряд чи держава буде сильною без підтримки громадян, така підтримка базується на довірі, – зазначив новий керманич.

Він зауважив, що серед проблем виокремлює і дороги, і ситуацію в місті Сміла, з якою вирішив розібратися особисто.

Звернувся Роман Боднар і до АТОвців, зауваживши, що їх патріотизм і жертовність не до кінця суспільством оцінений. Говорив і про свободу слова, про відкритість влади.

– До критики ставитимуся з розумінням, аналізуватиму і виправлятиму все, – сказав він.

Згодом Роман Боднар по закінченню офіційного заходу дав коментар пресі, зазначивши, що хоче виправдати сподівання, які на нього покладені. Зокрема, особисто хоче поїхати в Смілу розібратися. Усі рішення пообіцяв приймати відкрито, порадившись з громадою, але визнав, що можуть бути помилки.

– Критикуйте, маєте право. Будем виправлятись, – зазначив він.