Директор КП «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко разом з керівниками головних підрозділів відвідали стратегічний об’єкт підприємства – головну каналізаційну насосну станцію (ГКНС-2), яка транспортує дві третини усіх міських стоків на очисні споруди.

Побудовано станцію ще у 1975 році і з того часу її роботу вперше повністю зупинено у зв’язку з реконструкцією головного самопливного колектора. Для перекачування нечистот, на період виконання санації, збудовано тимчасову споруду, яка в повному обсязі забезпечить потреби міста.

Скориставшись моментом в перерві роботи ГКНС-2, керівництво водоканалу виїхало на об’єкт для детального обстеження технічного стану грабельного та прийомного резервуару стічних вод. Оцінивши стан приміщень, які за роки експлуатації жодного разу не ремонтувалися і на 80% заповнені нерозчинним осадом, прийняли рішення замовити виготовлення проектної документації для проведення реконструкції на період припинення роботи насосних агрегатів.

blank

Нагадаємо, що у 2011 році на ГКНС-2 була проведена модернізація виробничих потужностей. Так, у рамках освоєння кредитних коштів Світового банку «Черкасиводоканалом» виконано заміну 5-ти насосних агрегатів, які виготовлені за сучасними енергозберігаючими технологіями, мають високий коефіцієнт корисної дії та повністю відповідають європейським стандартам. Крім цього на станції встановлено автоматизовану систему управління насосними агрегатами, що дозволило максимально ефективно використовувати дане обладнання.

Також під час заходу Сергій Володимирович разом з головними спеціалістами проінспектували роботу тимчасової каналізаційної насосної станції та виконання реконструкції головного самопливного каналізаційного колектора, яку виконує київська підрядна фірма. За якістю виконання робіт та дотриманням усіх технологічних вимог пильно слідкують наші фахівці. Закінчити оновлення майже 4-х кілометрів мережі планується до кінця наступного року.

blank

blank

blank

blank

blank