Унаслідок підвищення ціни на газ для комунальних підприємств у Черкасах може виникнути проблема із фінансуванням оплати комунальних послуг в бюджетних установах. Про це в студії «Вичерпно» повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду із Анатолієм Бондаренком, під час якої стало відомо про чинні тарифи на газ для комунальних підприємств.

«Пообіцяли ціну для населення (за 1000 куб. м, — ред.) 7 тисяч 400 гривень, а для бюджетних установ — 17 000 гривень. На ринку зараз ціна 20 000 гривень. У нас виходить прогалина в бюджеті близько 100 мільйонів. 50 мільйонів ми маємо компенсувати самі, за рахунок міського бюджету, інше нам віддадуть об’єктами «Великого будівництва», — сказав Бондаренко.За його словами, ще невідомо, чи вдасться місту знайти 50 мільйонів гривень:

«Можливо, знайдемо 10-20 мільйонів. Це буде фінансова безповоротна підтримка комунальному підприємству «Теплокомуненерго». А от інших коштів у нас просто не буде…».Бюджетні установи, на кшталт шкіл, садочків та лікарень змушені будуть економити на теплі. У місті продовжують заходи з утеплення приміщень КЗ.

«Зараз у нас на розгляді є питання щодо утеплення колегіуму «Берегиня» і двох садочків у різних куточках міста (один із них — ДНЗ №70, — ред.). Значну увагу ми приділяємо не лише Митниці, а й Південно-Західному району»,- сказав міський голова.