Із Черкас до Америки на психологічну реабілітацію поїхали 15 дітей. Спочатку автобусом у Польщу, а вже звідти літаком в США.

Зі слів організатора від України, голови ГО “Рух Реформації” Валерія Бєляєва, це діти віком від 10 до 14 років, у кожного з них на війні загинув батько, розповідає Суспільне.

Для родин ця поїздка повністю безоплатна. Її фінансують сім’ї українських емігрантів, які їх і прийматимуть.

Черкащанка Сніжана Ідель розповіла, що подорожувати — це її мрія:

“Мрія дитяча була мандрувати десь по світу. Відволіктися, подивитися на Америку”.

Валерій Войцехівський додав, що мріє відвідати Нью-Йорк:

“Я їду в штат Пенсильванія, хочу відвадити місто Нью-Йорк, яке знаходиться недалеко, побачити там будівлі і Статую Свободи”.

Вероніка Войцехівська з Черкас відправила двох діток:

“До Америки їдуть двоє моїх діток, хлопчики Руслан і Валерій. Не знаю, як дітей, але маму емоції зашкалюють. Вони за три тижні підтягнуть англійську – це дуже добре і будуть нові знайомства, спілкування”.

За словами заступника керівника обласної військової адміністрації Олександра Шамрая, діти зі всієї Черкаської області:

“Ми разом зі Службою дітей обласної військової адміністрації залучали родини, які саме підпадають під категорію дітей загиблих військовослужбовців. Це зі Звенигородського району, Золотоніського, Уманського та Черкаського району”.

Голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв додав: у планах відправляти у США поранених військовослужбовців на відновлення.

“Діти будуть знаходитися в атмосфері любові, в атмосфері тих людей які розуміють, що переживає Україна, адже вони самі колись жили в Україні. У нас є співпраця з місією в Америці, яку очолює наш земляк Петро Дудник. Відбувається співпраця з ОВА, ГО «Рух Реформації і церкви «Блага вість».