У суботу в Черкасах перед зустріччю Петра Порошенка з черкащанами на сцені виступав гурт «Мандри». Лідер гурту Сергій Фоменко перебував за сценою, коли виступ Петра Олексійовича завершився. Він став очевидцем подій, які розпочалися після того, як Глава держави сів до автомобіля.

«На зустрічі було багато дітей, старших людей. З натовпу почали кидати фаєри і вибухові пакети агресивні молодики з символікою Нацкорпуса. Я був за сценою, і в цей момент заспокоював хлопчика, який зі своєю мамою потрапив в епіцентр нападу на кортеж Президента. Наскільки я розумію, молодики трохи не встигли і почали кидати фаєри, вибухові пакети і що там у них будо ще в машину президента серед купи людей. В тому числі дітей і людей старшого віку. Хвилина чи півтори вони не встигли, щоб почати кидати щось в самого Президента», – цитує Фому “Про все”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах поліція затримала сімох партійців “Нацкорпусу”. Під черкаським райвідділком збираються активісти

Після того, як кортеж Президента поїхав, молодики з Нацкорпусу видерлися на сцену і запитали у Фоми, як він ставиться до розслідування Бігус.інфо про корупцію в «Укроборонпромі». Сергій Фоменко зауважив, що чекає результатів розслідування. Адже Петро Порошенко звільнив Гладковського і підтримав розслідування. Це логічна і адекватна реакція на журналістське розслідування. Але своє слово має сказати суд і слідча група.

«Натомість я запитав у молодика на сцені, чому кожного понеділка під час найгарячішої фази виборів на ТБ виходить чергова серія Бігус.інфо і чи не хвилює його те, що рідний брат дружини Бігуса – високий чин у ФСБ Росії. Після мого запитання бородань виключив телефон і пішов», – говорить фронтмен гурту «Мандри».

Фома вважає, що такий екстремізм, свідком якого він став, вигідний лише Путіну і так званому «русскому міру».

«Хто режисер цього двіжу, кому це вигідно і хто платив за оренду автобусів цих «правдоборців»? Але те, що ця акція комусь потрібна, не викликає сумнівів», – наголошує Сергій Фоменко.

Зазначимо, партію “Національний корпус”, яка неодноразово влаштовувала силові акції у Києві та Черкасах, пов’язують з очільником МВС Арсеном Аваковим. У Черкасах вони вже “проявили себе”, знищуючи білборди, де розмістили свою політичну рекламу опоненти Юлії Тимошенко, яку майже відкрито підтримав Арсен Аваков. А раніше, швидше за все, на замовлення мера-батьківщинівця, захоплювали сесію Черкаської міської ради і били депутатів, щоб вони проголосували за “потрібний” бюджет.