З 29 до 31 березня в Чорнобаївському районі відбувся патріотичний вишкіл, організований фахівцями відділу молоді та національно-патріотичного виховання управління гуманітарної політики спільно із воєнно-патріотичним клубом «Бойові мурахи» за підтримки Чорнобаївської Територіальної Громади. У ньому взяли участь 50 активних школярів із закладів загальної середньої освіти міста Черкаси, інформують у департаменті гуманітарної політики.

За програмою вишколу учасниками було відпрацьовано збірку/розбірку зброї, вогневу підготовку, мінно-вибухову справу, цивільну/тактичну медицину, основи ведення штурмових та оборонних операцій, керування дронами та інше. Учні мали можливість покращити свої навички працювати в команді, розвинути лідерські якості та навчитися дисципліні і відповідальності.

Відзначимо, що кожен етап навчання проводився під керівництвом досвідчених інструкторів та фахівців з військової справи, що забезпечило максимальний рівень ефективності навчального процесу.

На цьому заході учасники отримали не лише війського-технічні знання, а й поглибили своє розуміння про поняття патріотизму. Вишкіл став важливим кроком у формуванні молодого покоління, як свідомих та відповідальних громадян.