Єдиний учнівський електронний квиток даватиме змогу не лише безкоштовно їздити на комунальному транспорті, отримувати певні знижки, а й слугуватиме пропускним, повідомив очільник департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Проект електронного квитка у департаменті вже двічі обговорювали із Учнівською міжпарламентською асамблеєю.

Планується, що квиток даватиме можливість безкоштовного проїзду у комунальному транспорті, а також отримання певних знижок: у кінотеатрі “Україна” чи міському зоопарку. Нині обговорюється можливість отримання школярами знижок і в торговельних мережах. Це відбудеться за умови, якщо представники торговельних мереж матимуть бажання долучитися до проекту та стати партнерами.

Крім цього, учнівський квиток хочуть зробити і пропускним.

“Було би ідеально, якби за допомогою квитка (картки) можна було заходити до навчального закладу, адже в ідеальному варіанті хочеться встановити пропускні турнікети у кожній школі”, – зазначає Сергій Воронов.

У планах департаменту розробка електронного учнівського квитка, який  можна буде згенерувати у відповідному мобільному додатку у спеціальному розділі “Учнівський кабінет”. Після цього такий квиток буде у телефоні учня.

Школярі, які не мають змоги встановити мобільний додаток та користуватися електронною версією, зможуть замовити учнівський квиток у пластиковому варіанті. Перше замовлення для учня буде безкоштовним, тоді як подальші (за умови втрати) купуватимуться за власні кошти.

Нині обговорюється дизайн майбутнього учнівського квитка. Затвердити його планують у середу,  20 листопада, на засіданні Учнівської Асамблеї.

“Маємо певні макети до розгляду, пропонуємо учням вносити свої пропозиції, корективи чи бачення. Свої ідеї передавайте Президенту школи, він їх висловить на засіданні”, – зауважив Сергій Воронов.