Чи мріяли ви провести вечір у компанії улюбленого артиста? Поставити йому запитання, почути життєві  мудрощі та цікаві історії? Зрештою, обійняти та зробити селфі?

Саме вечір такого формату – де багато живого спілкування, тепла, дружніх розмов  та живої музики – проведе в Черкасах культовий співак та музикант  Олег Скрипка.

Легенда. Символ. Український рокер, фронтмен  гурту “Воплі Відоплясова”. Скрипка та “ВВ” давно стали візитівками української музики.  Разом з їх піснями ми плавали по “Хвилях Амура”, гуляли “Країною мрій” та чекали, коли прийде “Весна”.  А альбом “Музіка” навіть побував у космосі! Саме його взяв з собою у далекому 1997 році наш космонавт Леонід Каденюк – як один із символів української незалежності!

Крім того, Олег Скрипка є засновником та режисером фестивалів, знакових для української культури, – “Країна мрій” та “Монмартр на Андріївському узвозі”.

Співак запевняє: “Такого дійства ви давно не бачили!” Діалог, перфоманс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всім піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі. Цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних “Воплів”, так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю невгамовного керманича “ВВ”.

“Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше – жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне – максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами! Щиро ваш, Олег Скрипка.”

У рамках туру вже з успіхом пройшли виступи у польських містах Жовква та Люблін, а також у Львові. Не пропустіть нагоду доторкнутися до легенди в Черкасах!

Замовлення, доставка і бронювання квитків за тел.: (093) 295-70-01.

А також в касі “Бюро Добрих послуг”, в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Джерело: “In.ck.ua”