З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю традиційно до відділення стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в с. Степанці Канівського району завітали з подарунками представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Депутат райради Микола Фесенко вручив смаколики від ГО «Рідна Черкащина» та ВО «ЧЕРКАЩАНИ», фахівець ПрАТ «Миронівська птахофабрика» групи МХП, член  Молодіжної спілки «Молоді Черкащани» Оксана Білик вручила від МХП кожному мешканцю теплі хутряні черевики, які ретельно підбирались кожному по розміру і уподобанню.  Від Степанецької сільської ради мешканці терцентру отримали  солодощі та фрукти, депутат обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», директор ВП «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Володимир Братаніч для харчування підопічних благодійно виділив борошно та цукор. До речі, сам Володимир Андрійович за активне сприяння розвитку благодійності на Канівщині, безвідмовну допомогу і підтримку людей похилого віку та осіб з інвалідністю отримав Подяку.

Цікаву розважальну програму свята підготували діти волонтерського осередку Степанецького ліцею та працівники Степанецького Будинку культури під керівництвом Алли Козак та Степанецького сільського клубу під керівництвом Миколи Вергелеса, яких люблять і завжди із задоволенням чекають мешканці відділення. Учні-пекарі Степанецького відділення ДНВ «Канівське ВПУ» завітали з цікавими привітаннями та в подарунок бабусям і дідусям власноруч спекли булочки та кренделі.

З усмішками на вустах, з теплом в душі від людської уваги та турботи люди з інвалідністю та старенькі дякували гостям за прекрасне свято, на якому вони поспілкувались, поспівали пісень, відчули небайдуже до себе ставлення та розуміння їх життєвих проблем.