В Черкасах формують бригаду лікарів, що обслуговуватиме 40 ліжок у тимчасовому інфекційному госпіталі. Про це на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради повідомив очільник міського департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський.

blank

За його словами, з початку введення карантинуу місті Черкаси  захворіло 22 512 осіб. Насьогодні в лікарняних закладах міста перебуває понад 200 хворих на коронавірус.

“Кількість важких пацієнтів збільшується і тому збільшується кількість госпіталізацій. Крім того в лікарнях міста перебувають не лише черкасці, але й жителі області, їх десь 30%”, – повідомив Кульчиковський.

Департамент охорони здоров’я просить Черкаську ОДА включити Третю міську лікарню до переліку тих, що осблуговують ковідних хворих.

“Там зараз лежать люди до отримання ПЛР тесту. Якщо тест позитивний – цього хворого переводять до іншої лікарні. Третя лікарня працювала з хворими на коронавірус під час попередньої хвилі, лікарі мають досвід тому варто було б перепрофілювати її”, – зазначив очільник профільного департаменту.

Також Кульчиковський повідомив, що є певні питання по кадрам.

“У нас немає надзвичайного стану чи “червоної” зони і ми не можемо насильно відправляти туди людей”.

Головний медик  міста переконаний, що це питання вдасться надближчим часом вирішити і за кілька днів запрацюють додаткові місця у тимчасовому госпіталі.