Чоловікам можуть вручати повістки на пляжах, адже вони є громадськими місцями. Про таке Суспільному розповіла керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.
“Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де може проводитись оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також”, — пояснила вона.
Також вона додала, що повістка не є способом покарання. Оповіщення проводять в тих місцях, де є військовозобов’язані громадяни.
КОМЕНТАРІ