Вночі у Черкасах у власному автомобілі був вбитий 37-річний Андрій Заканич. Чоловік займався підприємницькою діяльністю в ІТ-сфері. Люди, які знали Андрія, розповіли «18000» про нього.

Черкаська активістка Наталія Вернидуб каже, що була знайома з Андрієм із 2014 року.

– У 2014 році я збирала гроші на камуфляжні плащі від дощу для наших вояків. Андрій тоді відгукнувся і дав всю суму грошей. Я бачила його один раз, коли отримували ці плащі. Потім ми спілкувалися, дуже хороші враження справив він на мене. Скромна людина. Рада, що знала його, – розказує вона.

Голова ГС «Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК «НА ВАРТІ» Володимир Друмашко розказує, що спілкувався з Андрієм у сфері ОСББ.

– Я познайомився з Андрієм, коли він був моїм однопартійцем по «Демальянсу». Коли я починав діяльність в ОСББ, він створював свою системо ОСББ-онлайн. Ми спілкувалися здебільшого на основі цього. Ця система була мало не першою із подібних інструментів баз даних для ОСББ. Що можу сказати як про людину? Спокійний, розважливий, врівноважений, – конструктивна і приємна людина, – розповів Друмашко.

Нагадаємо, вчора вночі близько 23-ї години у автомобілі Nissan у дворі будинку на Гагаріна, 77 було виявлене тіло чоловіка із вогнепальним пораненням. Вбитим виявився підприємець, що працював в ІТ-сфері.