Дружина шоумена з Умані Володимира Остапчука, Христина вважає, що забороняти собі жити та радіти під час війни – це бути собі ворогом. Сама вона так чинити однозначно не збирається. Жінка відповіла на критику через “легкий”, недоречний, на чиюсь думку, контент у своєму Instagram. Вона наголосила, що жити – це зараз її обов’язок, пише “Таблоід“.


“Отримала на днях коментар, що мені потрібно схаменутись і перестати виставляти історії з фото в дзеркалі з одягом, луками і так далі. Такий коментар за час війни я отримала ВПЕРШЕ, але він мене побудив на цей пост. Бо розумію, скільки зараз людей забирає в себе можливість – ЖИТИ!”, – написала Христина.

“Так, в країні повномасштабна війна, яка забрала сотні життів, руйнує домівки, руйнує міста, і повірте мені, я це дуже добре розумію, інакше я б не робила все те, що роблю вже два місяці по допомозі, я б не носила щодня коробки по 10 кг, коли моїй поламаній спині це категорично робити не можна, і так далі, але жити я не перестану!”, – запевнила вона.

Остапчук дякує Богові за кожен день, який проживає, адже не можна знати, скільки ще таких днів їй відміряно.

“…Тому я буду і хочу жити щодня! Не так повноцінно як раніше, бо це зараз неможливо, але сісти і вмирати вдома я не збираюсь, забороняти собі зробити зачіску, або показати, що я маю сили гарно одягнутись – це абсурд!! Заради мого і вашого життя, заради моєї і вашої свободи зараз наша Армія стоїть на передовій перед ворогом, який хоче її забрати, то ж не будьте собі ворогом, не забирайте в себе життя!”, – закликала Христина.

“Живучи зараз, я набираюсь щодня енергії, щоб і далі бути корисною для потребуючих, продумую плани по свою допомогу постраждалим, але про себе не маю права забути! І вам НЕ раджу!! Тоді навіщо все це, навіщо намагатись вижити у війні, якщо самі собі забороняєте жити!?!?”, – підкреслила вона.