Навчальний курс організовано представниками Канадської поліцейської місії в Україні, пройшли 23 поліцейських Черкащини. Навчання проходило на території тренінгового центру ГУНП в Черкаській області за курсом «Протидія домашньому насильству». По закінченню навчального курсу слухачам вручили сертифікати. Повідомили у нацполіції Черкащини.

У навчальних курсах взяли участь 23 поліцейських, серед яких поліцейські  управління патрульної поліції Черкаської області,  слідчі, дільничні  офіцери поліції та поліцейські тренінгового центру.

Навчальний курс складався з лекцій, групових вправ, проходження сценаріїв та розгляду реальних ситуацій, що виникають в роботі поліцейського. Під час навчання кожен з слухачів отримав нові знання та навички, які в майбутньому будуть використовувати в роботі та передавати своїм колегам.

Після завершення навчання в урочистій обстановці слухачі отримали сертифікати, які їм вручили заступник начальника Головного управління Національної поліції Роман Ражев та представники поліції Канади.