Черкаською місцевою прокуратурою спільно з УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України ініційовано питання про притягнення до адміністративної відповідальності двох посадових осіб Черкаської міської ради, серед яких заступник керівника одного з відділів Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Про це інформує прес-служба відомства.

Посадові особи Черкаської міської ради, являючись суб’єктами відповідальності за правопорушення пов’язані з корупцією, не своєчасно повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання у власність транспортних засобів вартість яких перевищує 80 тисяч гривень, чим порушили вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановами Соснівського районного суду міста Черкаси посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 гривень кожному.

В подальшому вказані посадовці добровільно сплатили штраф.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.