Генеральна прокуратура повідомила про підозру депутатам Черкаської обласної ради Миколі Дивничу та Анатолію Коверському. Окрім того, їм було обрано запобіжні заходи. Про це в коментарі «18000» повідомила прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган.

Обом народним обранцям повідомлено підозри  за частиною 2 статті 15 (Замах на злочин) та частиною 4 статті 368 (Одержання хабара) ККУ.

За її словами, Дивничу суд обрав запобіжний захід з альтернативою застави у 576 тисяч гривень. Коверського відпустили під особисте зобов’язання. Зазначимо, що інформація про ці засідання на ресурсі «Судова влада» відсутня.

Нагадаємо, 14 травня генеральна прокуратура затримала депутата обласної ради на хабарі в 10 тисяч доларів. Підозрюваний вимагав загалом 140 тис. доларів за вирішення питання про внесення змін до детального плану території та зміни функціонального використання земельної ділянки площею 5 га в одному із сіл Черкаської області.

Правоохоронці інформували про затримання саме одного депутата. Йдеться про народного обранця від ВО «Батьківщина» Миколу Дивнича. Проте згодом виявилося, що в справі фігурує ще один депутат – Анатолій Коверський (БПП «Солідарність», працює начальником управління держгеокадастру в Черкаському районі).