Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури та спільними зусиллями з Управлінням СБУ в Черкаській області, Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що в грудні минулого року на «гарячому» затримано директора однієї з комунальних медичних установ в місті Черкаси під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 50 тисяч гривень від фізичної особи підприємця за укладення договору на постачання медичного обладнання.

Хабарника затримано в порядку ст. 208 КПК України на «гарячому» безпосередньо під час одержання другої частини неправомірної вигоди.

На даний час процесуальним прокурором погоджено обвинувальний акт, який скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.