Депутата Смілянської міської ради, обраного від партії “Опозиційна платформа “За життя”, Сергія Зайцева призначили директором управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, пише “18000”.

Зайцев отримав право обіймати відповідну посаду за результатом проведеного конкурсу. Відповідно до поданих декларацій за 2019 та 2020 рік Зайцев та його родина протягом цих двох років не отримали жодного доходу.

Раніше за часів президентства Віктора Януковича Зайцев був членом “Партії регіонів” та очолював Смілянську районну адміністрацію. Після повалення Януковича він був звільнений і зник з публічної політики.

У 2015 році він потрапив у скандал, коли його п’яним виявили за кермом власної автівки у центрі міста. Тоді він погрожував фізичною розправою активістам, які прибули на місце пригоди, а також пообіцяв застрелити поліцейського, який намагався його заспокоїти.

Попереджуємо, відео містить нецензурну лексику.

На місцевих виборах у 2020 році партія ОПЗЖ отримала чотири мандати до Смілянської міської ради та долучилася до формування нового виконавчого комітету. Представник партії Богдан Дубовський був раніше призначений заступником міського голови Сергія Ананка. У свою чергу Ананко обраний від політичної сили “Слуга народу”.