Вчора фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) Черкащини навчалися впроваджувати  програмне забезпечення для автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Першочергово учасники заходу  обговорили питання актуальності використання автоматизованої інформаційної системи «Інклюзія», як однієї з умов підвищення ефективності діяльності інклюзивно-ресурсних центрів. Також обмінялися думками та напрацюваннями щодо організації діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, оскільки саме це, на думку слухачів семінару, і є запорукою якісної інклюзивної освіти.

Також фахівці ІРЦ ознайомилися з алгоритмом застосування єдиних підходів до комплексної оцінки розвитку дітей, обговорили питання важливості створення та ведення реєстрів дітей з особливими освітніми потребами та ділилися досвідом щодо надання консультацій батькам і педагогам.

blank

Наразі слухачі удосконалили свої знання щодо використання автоматизованих систем та отримали навички роботи з ними в процесі професійної діяльності.

За підсумками роботи семінару присутні дійшли спільної думки – використання автоматизованих систем значно систематизує та полегшить роботу фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, директорам шкіл та батькам.

blank

До обговорення цих важливих питань інклюзивної освіти долучилися ректор КНЗ«ЧОІПОПП ЧОР» Наталія Чепурна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ«ЧОІПОПП ЧОР» Інна Литвин, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки ОДА, кандидат педагогічних наук Людмила Дудник, керівник проєкту «ІСУО», відповідальний за впровадження АС «ІРЦ» Юрій Зайцев.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.