Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю триває не лише упродовж навчального року, а й під час канікул.Цього року у канівських школах діють шість пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням.

Фахівці центру зайнятості вже побували у двох навчальних закладах міста – Канівській ЗОШ I-III ступенів №3 та Канівській спеціалізованій школі I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Учасниками заходів стали понад 70 школярів.

Пріоритетом у профорієнтаційній роботі є проведення інтерактивних заходів пізнавально-розважального характеру, що дозволяють дітям в ігровій формі отримати багато цікавої й корисної інформації, необхідної для здійснення свідомого вибору своєї майбутньої професії.

Юні відпочивальники з великим задоволенням брали участь у конкурсах, іграх тощо. Особливо сподобалась школярам гра “Захист майбутньої професії”. Виконуючи завдання, учні демонстрували власні знання про світ професій, наводили агрументи на користь свого вибору, обмінювались думками, мріями та прагненнями щодо своєї професійної реалізації. Найпопулярнішими серед дітей були професії перекладача, лікаря, провізора, програміста, масажиста, адвоката. Складаючи списки найпрестижніших, забутих, найвідважніших та найпотрібніших професій, конкурсанти продемонстрували неабиякі знання та вправність.

Від фахівців центру зайнятості Ольги Бровко, Лариси Тулумбасової, Максима Перехреста учасники заходів дізналися про професії та спеціальності, що є актуальними на ринку праці, їх зміст, вимоги до працівника тощо.

Крім цього, усі бажаючі мали змогу ознайомитися з численними інформаційними матеріалами, отримати відповідні поради, індивідуальні консультації щодо вдалого професійного вибору та шляхи уникнення типових помилок при виборі професії.

Фахівці центру зайнятості докладають зусиль, щоб відпочинок для дітей був не лише приємним, а й корисним та  змістовним, а профорієнтаційні заходи сприяли у визначенні майбутньої професії.