За перший тиждень прокату касові збори фільму “Я і Фелікс”, відзнятого за книгою письменника і воїна ЗСУ з Черкас Артема Чеха, склали 1 296 295 грн, а всього стрічку переглянуло 8 419 глядачів. Пише “Козацький край”.

“Дякуємо усім глядачам та глядачкам, які прийшли подивитися фільм. Прокат триває, до зустрічі в кінотеатрах”, – пишуть на сторінці команди творців кінострічки.

Тим часом, українська кінорежисерка і письменниця Ірина Цілик повідомила, що Фейсбук видалив її допис, в якому вона написала про те, що її фільм “Я і Фелікс” анонсують на російських піратських сайтах та пишуть брехню, що герой фільму нібито зростає в росії. Про це авторка стрічки написала також на своїй фейсбук-сторінці ” Фейсбук видалив мій пост про те, що російські піратські сайти анонсують наш фільм і пишуть, що це фільм “про молодого чоловіка, який зростає в 90-ті роки в Росії” (буеее)…”

На питання підписників, що, на її думку, могло спричинити блокування допису, режисерка написала: “Там була одна груба фраза, мабуть, через неї”.

Фільм можна побачити і в рідному місті Артема Чеха у  кінотеатрі “Україна”.