«Ні в якому разі не можна з байдужістю спостерігати за знущанням влади над українським народом, – пише на своїй сторінці у соцмережі лідер фракції РПЛ в облраді Олег Баштан. – У відповідь на черговий грабунок людей підняттям з 1-го листопада цін на газ, фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській обласній раді підготувала проект звернення депутатів обласної ради до Президента України та Верховної Ради про скасування ганебної і антинародної постанови Кабінету Міністрів 838 від 19 жовтня 2018 року, яка буде змушувати громадян платити за 1 тис. кубометрів газу 8550 грн. Будемо з цього приводу ініціювати позачергове скликання Черкаської обласної ради».

«Закликаємо депутатів з інших фракцій та груп нашого обласного парламенту підтримати вкрай необхідне для людей звернення, яке зможе допомогти захистити громадян від свавілля та чергового зубожіння. Впевнений, що подібні звернення повинні бути від депутатів місцевих рад з усієї України,» – наголошує Олег Баштан.

Голова фракції РПЛ в облраді подав проект звернення депутатів обласної ради до керівництва держави про скасування «газової» постанови уряду.