Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триває. Долучитися до заходу виявили бажання і співробітники ТОВ «Аудит Консалтинг Центр». Днями за їх участю було проведено лісовідновлювальні роботи на території Креселецького лісництва Кам’янського лісгоспу. Повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Під  пильним наглядом лісівників активно та завзято усі разом заліснили ділянку загальною площею 1 га, висадивши  понад три тисячв сіянців дуба звичайного, що є основною лісоутворюючою породою у Креселецькому лісництві. Для лісівників створення лісових культур – звична справа, а ось для гостей це стало справжнім святом.

«Приємно, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» об’єднує навколо себе людей різних професій. А створення лісу в Холодному Яру, то, напевно, ще й знаково для тих, хто долучається до такої гарної справи. Ми вдячні усім, хто, виявив бажання, знайшов час та приєднався до нашої весняної лісокультурної кампанії», – зазначає директор Кам’янського лісгоспу Віталій Верес.

Лісокультурне дійство дало змогу усім учасникам заходу відчути, яка то непроста і водночас потрібна праця лісівника. Через роки чи десятиліття можна буде прийти в ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: «тут є і моє дерево».