Учора Сергію Амбросу мало б виповнитися 29 років. Про це повідомив його побратим Дмитро Кучарчук.

“Зал імені Сергія Ambroscrossfight SportClub – Спортивний Корпус Черкаси, хаб для молоді Ambros HUB, вулиця, названа його іменем – це найменше, що ми можемо зробити на його честь. Ти назавжди з нами і ми дослухаємось до твоїх порад”, – написав Кухарчук на “Фейсбуці”.

Довідково: Сергій Сергійович Амброс (16 травня 1990, Черкаси — 18 лютого 2015, Маріуполь) — український громадський активіст, спортсмен, молодший лейтенант Національної гвардії України, військовик полку «Азов». Кавалер ордена «За мужність» III ступеня (посмертно). Загинув під час Війни на сході України.

Народився в родині інженерів. Мав старшого брата. Навчався у математичному класі гімназії № 31 міста Черкаси. Закінчив її 2007 року з золотою медаллю.

Закінчив Черкаський державний технологічний університет, будівельний факультет, спеціальність «промислове та цивільне будівництво».

Займався бойовим гопаком, східними єдиноборствами. Зайняв друге місце на всеукраїнському чемпіонаті з бойового гопака в категорії «борня».

Активіст футбольної організації «Ультрас Черкаси». Захоплювався туризмом, багато подорожував.

З травня 2014 року служив у батальйоні «Азов» лікарем групи комплектування. Влітку 2014 року Амбросу присвоєно звання сержанта, в кінці осені 2014 — звання молодшого лейтенанта.

18 лютого 2015 року потрапив під мінометний обстріл у селі Широкине, того ж дня помер від поранень у лікарні Маріуполя.

Похований у Черкасах 21 лютого 2015 року.