Менш ніж за кілька місяців одним із головних ньюзмейкерів Черкас став новопризначений спочатку радник мера, а тепер очільник управління інспектування Станіслав Коломієць.

Не бідний киянин, що встиг побалотуватися до Верховної Ради та побути радником нардепа-ляшківця Ігоря Мосійчука, був призначений радником Бондаренка 2 жовтня. Звісно, хто порадив його меру Черкас і навіщо, залишилось за кадром.

“Попереду багато роботи. Я свідомо обираю найтяжчий шлях, де буде багато перепон і сильний спротив. Це важко, але результат того вартий. Мені належить навести лад на вулицях Черкас, зайнятись облаштуванням і благоустроєм міста”, – пафосно і “красіво” прокоментував свої призначення Станіслав Анатолійович. І стрімко взявся до роботи.

Ні на крок не відходячи від мера, він, як його тінь, був скрізь: об’єкти будівництва інспектував, як “латаються” автошляхи бачив, квіти до пам’ятника покладав і ледь не ночував на роботі. На скільки ефективна була така активність з точки зору міської користі – не відомо, однак у соцмережах про неї аж захлиналися профілі самого винуватця та рясніли повідомлення прес-служби міськради. З великими гламурними фотками і мудрими ремарками.

blank

blank

blank

З призначенням головним інспектором міста “фейсбучна” працездатність Коломійця подвоїлась. Ось він у костюмчику “з голочки” на виконкомі, а через годину в джинсах керує знесенням чергового МАФу (кажуть, близьких до мера власників ця халепа обходить), увечері в новому прикиді співає під гітару патріотичних пісень, а вихідними ходить до театру. Такий випещений і стильний… І акцент саме на цьому… Одним словом, з таким інтересом раніше черкащани розглядали хіба що наряди Юлі Тимошенко. До того ж, весь цей “подіумний глянець” поставлений на професійну основу, бо Коломієць – єдиний очільник управління, що має свого особистого прес-секретаря, та ще й з самої столиці. А те, що прес-секретар – це кума самого Коломійця, то це ж нічого, хто ж з нас не без гріха. Головне, щоб старалась. А вона, з огляду на кількість “модного контенту” в черкаських ЗМІ – вже пальці на клавіатурі позбивала.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

І до зими нас інспектор готує, і сміття прибирати вчить, і працює невпинно без вихідних (сам писав про це на Фейсбуці). Цікаво, а як черкасці взагалі дожили до 2019 року? Без цього Мойсея? Таке враження, що ми жили у печерах, голі, босі і невмивані. Бо не могли ані сміття за собою прибрати, ані додуматися, що узимку треба чистити сніг, а ставити якісь споруди – могли тільки незаконно. Тож нам конче був необхідний такий прозірливий поводир разом із помічниками, що, до речі, явно обходяться місту недешево.

Напевне, поки цей “атракціон справедливості” раптом не урвався (як у нас в Черкасах часно буває із гіперактивними посадовцями), варто підказати Станіславу Коломійцю, що в нас досі з десяток будинків без опалення. Гляди, після фотосесії з трубами-тракторами і тепло у оселях містян з’явиться? Бо ж мер Анатолій Бондаренко хоч і проголосив боротьбу за тепло (замість просто його увімкнути), але за кілька років на посаді його світський лоск якось потьмянів, а політичний шарм затерся і покошлатався.

Цікаво, що вже вчора “гламурний рейд” відбувся до прокуратури Черкаської області. Про що прес-служба грізного відомства не втрималась, щоб не поіронізувати на Фейсбуці.

“Як завжди це відбувається у представників міської влади – добре, звичайне та повсякденне (як має бути) починання подбати про зовнішній вигляд і благоустрій рідного міста, тобто пройтись вулицями та подивитися на стан забудов, наявність сміття, рівність та міцність викладених нових тротуарів, перетворюється на парад поборників перед камерами з гнівними закликами та змахами рук. І обов’язково сакральними фразами для майбутніх заголовків – «мені здається – це самозахват»», «де інспектор», «прокуратура захопила», «все місто забудують», «до міського голови звертаються люди» і т.д. А начальнику управління інспектування Черкаської міської ради радимо вдягатися по погоді, фотосесія все ж відбувалася в середині листопада”, – єхидненько підмітили театральність виступів Коломійця в прокуратурі…

І як кульмінація фешн-комунального дійства – урочисте спалення автомобіля Коломійця. У Черкасах завжди палять автомобілі у скандальних ситуаціях, коли треба остаточно підкреслити образ борця із режимом-корупцією-бандитами. Згадайте, з якою завидною регулярністю горять автівки депутатів міськради, самого секретаря… Тож бідний “Лексус”, в очевидь, став жертвою кар’єрного зростання.

Однак пан Коломієць не врахував, що у невдячних Черкасах в посадовців його складу лише один варіант просування – коли його вистави набриднуть в обласному центрі, його звільняють і відправляють муштрувати райцентри. Тож, не виключено, скоро Коломієць підніматиме модно-управлінський рівень Драбова або Маньківки.