Фракція “Голосу” у майбутній міській раді виступатиме за конструктив у будь-якій ситуації. Про це у коментарі “Дзвін.media” повідомив її лідер Віктор Євпак.

“У ході виборчої кампанії саме навколо “Голосу” відбулося об’єднання на перший погляд полярних політичних сил. Все тому, що ми єднаємося не навколо персоналій, а навколо питань, що є важливими для розвитку міста. Наш курс отримав підтримку в Черкасах. Як доказ: більше 24 тисяч виборців підтримали мене під час другого туру виборів міського голови. Тому ми й надалі гнутимемо обрану лінію: фракція “Голосу” буде об’єднуватися навколо ключових питань. Ми за транспортну реформу і проти корупції в міськраді, ми за безпеку та інвестиції і проти ручного “розпилу” бюджету”, – зазначив Євпак.

Щодо політичних сил, з якими “Голос” готовий об’єднуватись, то, за словами Євпака, вони готові співпрацювати з командами, бачення яких щодо розвитку міста збігається з пунктами їхньої програми. Він також закликав партії, які обралися до міської ради, до відкритого діалогу. Що ж до кандидатури секретаря ради та делегування кандидатів у члени виконкому, то це рішення “Голос” ухвалить під час наступного засідання фракції.

“Жителі міста втомилися бути заручниками політичних ігрищ. Настав час подбати про містян: про освітню та медичну сфери, модернізацію житлово-комунального господарства тощо. Поки що в нас було лише “технічне” засідання, де було обрано лідера фракції, обговорено питання комісій тощо. Новий склад міської ради повинен взятися за ті гарячі теми, якими нехтувала влада до цього. Наприклад, реалізація програми “Безпечне місто” – більш, ніж назріло. У місті вбивають людей, обкрадають, купа крадіжок авто – але владі ці проблеми нецікаві. Сподіваюся, з новим депутатським корпусом нам вдасться нарешті встановити у місті камери, зробити нормальне освітлення. Те ж саме – питання транспорту, відновлення знищеної владою програми підтримки ОСББ, зупинення монополії “Нової якості”. Ключова теза стосовно бюджету – він має розподілятися рівномірно по всіх районах міста. У попередні роки ми всі бачили величезний перекос на користь лише одного району в Черкасах. Але ж черкащани живуть у різних районах і кожен із них заслуговує на увагу з боку влади”, – додав Євпак.