У Чорнобаї голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів щотижневу нараду,  у якій взяв участь перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Сергій Озеран.

Під час наради  Сергій Озеран привітав та вручив грамоти Управління  першому заступнику голови райдержадміністрації Валентині Стилик та Мохнацькому сільському голові Юрію Плахоті за сумлінне виконання громадянського обов’язку та активну участь в гасінні пожежі в екосистемі поблизу села Мохнач Чорнобаївського району, яка сталася цього року 1 квітня.

Також сільському голові села Мохнач було вручено формений одяг рятівника.

Нагадуємо, що нещодавно біля села Мохнач Чорнобаївського району невідомі підпалили суху траву, а сильний поривчастий вітер швидко розніс вогонь на значну площу, суцільна вогняна стіна почала швидко наближатися до населеного пункту, створюючи  реальну загрозу не лише для житлових будинків, а й для розташованого неподалік лісового масиву.

Боротьба із вогнем тривала понад 8 годин і лише ближче до 3-ї години ночі 2 квітня, спільним зусиллям пожежних, лісівників та добровольців розвиток пожежі вдалось зупинити, за що всім велика вдячність.

У боротьбі із вогнем брали участь рятувальники пожежно-рятувальних підрозділів із Чорнобаю та Золотоноші, аварійно-рятувальний загін спецпризначення управління із Черкас з важкою технікою, яка здатна перевозити великий запас води,  ПАТ «Велика Бурімка» та СТОВ «Маяк».

Вогнем знищено суху траву на площі 1,5 га, очерет окремими осередками загальною площею 14 га, 0,2 га лісової підстилки.

Причина пожежі – необережне поводження з вогнем.